Teл.: +38 (044) 286-7397
Email: info@arsenal-eco.com
Поліпропіленові фільтри-сорбентиПоліпропіленові фільтри-сорбентиПоліпропіленові фільтри-сорбенти

Поліпропіленові фільтри-сорбенти

Фільтр-сорбент з поліпропіленового волокна для очищення водної поверхні від забруднень нафтопродуктами за рахунок адсорбційної активності відкритої мікропористої структури поліпропілену, сформованої методом пневмоекструзії.

Детальніше

Поліпропіленові фільтри-сорбенти

Фільтр-сорбент з поліпропіленового волокна для очищення водної поверхні від забруднень нафтопродуктами за рахунок адсорбційної активності відкритої мікропористої структури поліпропілену, сформованої методом пневмоекструзії.

Детальніше

Поліпропіленові фільтри-сорбенти

Фільтр-сорбент з поліпропіленового волокна для очищення водної поверхні від забруднень нафтопродуктами за рахунок адсорбційної активності відкритої мікропористої структури поліпропілену, сформованої методом пневмоекструзії.

Детальніше

Про компанию

1. Проект

Очистка води в екстремальних умовах – першочергова задача, з рішенням якої стикається людина, покидаючи постійне місце проживання. Життєву необхідність мати чисту воду мандрівники і воїни гостро відчували з глибокої давнини. Людські втрати від хвороби й отруєнь, викликаних споживанням забрудненої води, у всіх без винятку військових компаніях у декілька разів перевищували втрати особового складу на полі бою. Наявність надійного джерела чистої води – запорука мобільності і безпеки як військового підрозділу, так і наукової експедиції.

Видатні науковці працювали над рішенням цієї задачі протягом останніх століть, найкращі фахівці продовжують працювати сьогодні; автори проекту не стали винятком з цього ряду: вони пропонують свій варіант рішення поставленої задачі, а саме: мобільний енергонезалежний безнапорний фільтр для очистки води з природних джерел.

Узагальнюючи досвід, отриманий при впровадженні побутових безнапорних фільтрів «Жемчужница», створених на базі виробництва активних углів Українського консорціуму «Екосорб» майже чверть століття тому, продовжуючи найкращі традиції Концерну «Природа» і Науково-виробничої фірми «Природа» щодо науково-дослідницького підходу та пошуково-патентної діяльності, автори створили й випробували в дії фільтр, працюючий під тиском водного стовпчика без будь-яких елементів живлення. У випадку, коли природне джерело води забруднено нафтовою плямою, — до ваших послуг наступна розробка авторів: фільтр-сорбент.

Окремої уваги заслуговує ще одна розробка –інжекційно-картриджна установка знезалізнення, яка працює за умов наявності магістрального тиску в мережі, отже не відноситься до повністю енергонезалежних систем очистки води, але може бути застосована на свердловинах при відсутності централізованого водопостачання, чи в випадках перевищення концентрації розчинного заліза в водогінних мережах, тобто, в умовах, наближених до екстремальних.

2. Історія
Автори українських винаходів, представлених на цьому сайті, познайомилися у 90-х роках минулого століття, працюючи в Українському державному консорціумі «Екосорб». Один з них створив першій в Україні побутовий фільтр гравітаційної дії, використавши комплектуючі італійської компанії «Wasser Inox Depuratori» (винахід відмовилися розглядати в патентному відомстві з-за кричущої сміливості й простоти ідеї, назвавши це хуліганством), другий – прийняв активну участь в реалізації комерційного проекту щодо впровадження нової розробки в життя на чотирьох атомних станціях України.

На початку цього століття майбутні співавтори зустрілися знову при заснування Концерну «Природа» — компанії, побудованої на тлі Корпорації «Укрзарубіжнафтогаз» завдяки самовідданості подружжя Добрянських – Ольги і Леоніда, — які ризикнули вкласти частку приватного капіталу, тяжко набутого у буремні дев’яності в жорстких нафтогазових війнах, у досить хиткий та примарний на той час український бізнес водоочищення.
Плідне продовження винахідницької діяльності авторів відбулося саме під час їх спільної роботи в Концерні «Природа». Мова йдеться про фільтр-сорбент і пристрій для знезалізнення води. З останнім було все ясно: блискуча ідея поєднання аераційного модуля на основі бюджетного інжектора фірми «Mazzei» з фільтровально-сорбційними елементами власного виробництва дозволила створити установку знезалізнення питної води (Мал. 2), яка за ефективністю і потужністю складала конкуренцію імпортним «кабінетним» системам, вартість яких була на порядок вище.
Фільтри-сорбенти – вироби з пористого поліпропілену визначеної мікроструктури і геометричних розмірів – вперше було запропоновано використовувати для очищення водної поверхні від забруднень нафтопродуктами у 2004 році. Лабораторні дослідження та натурні іспити тривали кілька років, аж поколи не стався аварійний витік нафтопродуктів на одному з підрозділів «Укрнафти». Тоді, у надзвичайній ситуації, застосування поліпропіленових фільтрів-сорбентів у комбінації з відомим українським вуглецевим нафтопоглинаючим препаратом «Еколан» дало можливість швидко ліквідувати аварію й запобігти забрудненню навколишнього середовища.
2008 року керівництво Концерну прийняло рішення зосередитись на найбільш перспективному напрямі діяльності – переобладнанні стандартної водонапірної вежі Рожновського у систему знезалізнення води. З цією метою дослідне виробництво поліпропіленових фільтруючих елементів  було відокремлено у самостійний госпрозрахунковий підрозділ – Науково-виробничу фірму «Природа». Застаріле обладнання для виробництва фільтрів, яке НВФ «Природа» отримала у спадщину, чудово підходило для науково-дослідних робіт, що дало гарний поштовх для продовження винахідницької діяльності: за п’ять років автономного господарювання НВФ «Природа» було впроваджено у виробництво й захищено патентами України такі нові розробки, як:

  • пристрій для доочистки води централізованого водопостачання (Патент № 64740);
  • трубчастий елемент фільтрувально-сорбційного типу з антимікробним покриттям і наповнювачем із посріблених кульок (патент № 57475)
  • пристрій знезалізнення води (патент № 47074);
  • пристрій для очистки та знезалізнення води (патент № 47922);
  • пристрій для знезалізнення, деманганації та очищення води (патент № 47624);
  • трубчастий елемент фільтрувально-сорбційного типу із срібним покриттям (патент № 49895)
  • У 2012 році автори отримали також довгоочікуваний ними патент України № 70466 — «Фільтр-сорбент».

У подальшому суттєві витрати на науково-дослідницькі та патентно-пошукові роботи, які тягарем лягали на невеличкий колектив НВФ «Природа», спонукали одного з авторів створити компанію, на сайті якої Ви зараз знаходитесь. Результатом такої адміністративної дії стало доведення до промислового зразку ідеї автономного енергонезалежного польового фільтру гравітаційної дії.

Розробка захищена патентами України на корисну модель: № 90139 — «Знімний пристрій для очищення й знезалізнення води зі змінним завантаженням»; № 98944 — «Спосіб порційного очищення води з природних джерел за допомогою мобільного пристрою».

Давній авторський тандем при цьому зберігся.

Сподіваємося, що авторські розробки, втілені у наші вироби, стануть Вам у нагоді та сприятимуть збереженню Вашого здоров’я та поліпшенню екології навколишнього середовища.

З повагою,
Дирекція ТОВ «АРСЕНАЛ ЕКО»

Полипропиленовые фильтры-сорбенты для очистки дождевых стоков

Все крупные автохозяйства неизбежно сталкиваются с проблемой загрязнения их территории остатками

Read More...
Бытовой фильтр для очистки воды

БЫТОВОЙ ФИЛЬТР для очистки воды с переменным загрузкой фильтрующе-сорбционным материалом. Очистке подлежит вода из подземных скважин и природных источников.

Read More...
Полевой фильтр со сменной загрузкой для очистки воды из природных источников

ПОЛЕВОЙ ФИЛЬТР для очистки воды с загрузкой фильтрующе-сорбционного материала в виде сменного картриджа для применения в экстремальных условиях.

Read More...
Полевой фильтр со сменной загрузкой для очистки воды из природных источников

Сдвоенный или строенный корпус применяется как для эквивалентного увеличения мощности, так и для оперативного

Read More...
Полевой фильтр со сменной загрузкой для очистки воды из природных источников

Герметичная крышка Полевого фильтра оснащена штуцером для создания избыточного давления в ёмкости с

Read More...
Компактная аэрационная безреагентная установка для очистки воды от сероводорода

Основной предпосылкой появления сероводорода, растворенного в воде, является процесс разложения белка, образующегося в результате жизнедеятельности анаэробных бактерий. Присутствие в подземной воде растворимого железа и марганца приводит к образованию колоний железомарганцевых […]

Read More...
Устройство для обезжелезивания воды

При развёртывании пунктов водоснабжения санитарная разведка отдаёт предпочтение подземным источникам воды,

Read More...
Устройство обезжелезивания воды

Пузырьки воздуха, которые введены в очищаемую воду с помощью инжектора (вакуумного эжектора)

Read More...
Инжекционно-картриджная установка

Конструкция Устройства для обезжелезивания воды может состоять из двух стандартных корпусов

Read More...
Станция обезжелезивания питьевой воды методом глубокого насыщения кислородом воздуха максимальной производительностью 500 мЗ в сутки.

Устанавливается на любой существующей водонапорной башне путём её реконструкции либо монтируется при сооружении новой башни (модернизация).

Read More...

Наші партнери

Еcosoft

Кийремпобут